Piec POWER 04

Opis Pieca nadmuchowego

Po zapoznaniu się z problemem ogrzewania hal proponujemy nową technologie, oferujemy bardzo wydajne piece nadmuchowe. Urządzenia występują w różnych wielkościach, są projektowane  według zapotrzebowania klienta. W zależności od typu proponujemy piece na wszelakie paliwa stałe. Podstawową zaletą jest fakt iż nie wymagają tworzenia skomplikowanej instalacji CO i są skuteczniejsze w ogrzewaniu hal niż piece z instalacja CO. Piec nadmuchowy nie generuje strat w przesyłaniu rozgrzanego powietrza. Sterowanie pracą pieca jest w pełni automatyczne. Obsługa ogranicza się jedynie do załadunku paliwa.
Piec wyposażony w sterownik, który steruje procesem spalania oraz nadmuchów, co poprawia komfort obsługi. W ten sposób możemy uzyskiwać stabilny proces grzewczy co w efekcie pomaga zaoszczędzić na opale i energii.

W piecach tego typu w zależności od projektu – można palić wszelakie paliwa stałe. Takie jak drewno, węgiel, pellet, miał, trociny, zrębki, pestki wiśni, zboże, słoma, ekogroszek, wióry, brykiety.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym i dopasowanym systemem kanałów powietrznych można w prosty sposób rozprowadzić ciepło na dalsze zakątki pomieszczenia. Możliwość izolacji termicznej.

Idealny piec do ogrzewania hal produkcyjnych, magazynowych, szklarni , tuneli foliowych, wszelkiego typu  suszarni, pieczarkarni, wylęgarni.
Oferujemy pomoc w dobraniu odpowiedniego pieca lub wykonanie indywidualnego projektu dla potrzeb klienta.

Zalety Naszych Piecy:

  • Zwarta, modułowa, nowoczesna konstrukcja,
  • Piec nie wymaga pomieszczenia specjalistycznego,
  • Duża żywotność urządzenia,
  • Prosta nowoczesna obsługa oraz wysoka wydajność,
  • Duża oszczędność kosztów ogrzewania w porównaniu z innymi rozwiązaniami,

Moc grzewcza w zależności od projektu 17KW–900KW

Zdjęcia Pieca

Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04Piec POWER 04